>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....9101112131415.....128  >>

4. nedeľa v cezročnom období

29. 1. 2023, nedeľa

Farské oznamy pre 5. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Poďakovanie od Vincentskej rodiny

28. 1. 2023, sobota

[obrázok - 2023-01-24-Vincentky.webp]

Aj minulý rok sa naša farnosť zapojila do akcie "Boj proti hladu" vincentskej rodiny.

Od Vincentskej rodiny sme dostali poďakovanie.

Viac informácií na webe bojprotihladu.sk

3. nedeľa v cezročnom období

22. 1. 2023, nedeľa

Farské oznamy pre 4. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Ako mi judaizmus pomáha byť lepšou kresťankou

20. 1. 2023, piatok

[obrázok - 2023-01-20-Judaizmus.webp]

V piatok o 1930 v F-centre Vás pozývame na prednášku na tému "Ako mi judaizmus pomáha byť lepšou kresťankou".

Prednášku bude viesť ThDr. Mgr. Lucia Hidvéghyová, PhD., vedúca Katedry biblických a historických vied, ktorá študovala v Jeruzaleme. Prednáša Starý zákon a už roky sa venuje židovsko-kresťanskému dialógu, okrem iného aj v rámci cyklu prednášok "Otvárame dvere", organizovanom Teologickou fakultou Trnavskej univerzity v spolupráci so Židovským kultúrnym inštitútom.

Adorácia za jednotu kresťanov

19. 1. 2023, štvrtok

[obrázok - 2023-01-19-ADORACIA_-_za_jednotu_krestanov2.webp]

Pozývame na moderovanú adoráciu obetovanú za jednotu krestanov, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 19.1.2023 po večernej svätej omši približne od 19:00 hod do 20:00 hod.

2. nedeľa v cezročnom období

15. 1. 2023, nedeľa

Farské oznamy pre 3. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

2. nedeľa po narodení Pána, Krst Pána

8. 1. 2023, nedeľa

Farské oznamy pre 2. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Charita DNV, poďakovanie

1. 1. 2023, nedeľa

Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do prípravy medovníčkov v "Boji proti hladu" Vincentskej rodiny ako aj tým, ktorí prispeli do zbierky u nás v kostole. Podarilo sa vyzbierať 650,05€, za ktoré vám patrí úprimne Pan Boh odmeň. Peniaze budu zaslané na účet sestričiek vincentiek. Zbierku "Boj proti hladu" môžete podporiť aj naďalej priamo na účet. Viac informácií na webe bojprotihladu.sk.

Radi by sme sa zo srdca poďakovali všetkým obetavým ľuďom, ktorí sa neváhali podeliť o potraviny, šatstvo, obuv, financie, či iné materiálne veci s ľuďmi v núdzi o školské pomôcky pre deti z azyloveho centra a finančnú pomoc cez náš program "Adoptuj si rodinu". Ďakujeme aj všetkým ochotným mamičkám a deťom za pomoc pri chystaní medovníčkov pre "Boj proti hladu" ako aj prepravu vecí zo zbierok k núdznym. Ďakujeme za každú spoluprácu, dar či modlitbu!

Vďaka Bohu za Vaše otvorené srdcia, ktoré z nás vytvarajú rodinu.

Narodenie Pána

25. 12. 2022, nedeľa

Farské oznamy pre 52. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

4. Adventná nedeľa

18. 12. 2022, nedeľa

Farské oznamy pre 51. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

<<   Strany:  1.....9101112131415.....128  >>