>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....23242526272829.....128  >>

23. nedeľa v cezročnom období

5. 9. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 36. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

OZ Gaudete - výzva

29. 8. 2021, nedeľa

AKTUALIZÁCIA (30.9.2021):
Celá suma sa podarila vyzbierať a my vám veľmi pekne ďakujeme za štedrosť. Momentálne s rodinou pracujeme a snažíme sa pomôcť zastabilizovať ich finančnú situáciu.

Rodina v núdzi prosí o pomoc pri splatení dlhu 470€, ktorý je pod hrozbou exekúcie. Nakoľko členovia tejto rodiny majú znížené mentálne schopnosti, neúmyselne sa dostali do finančných ťažkostí. Nakoľko nejde pri tejto pohľadávke vytvoriť splátkový kalendár, nevedia ako ďalej.

Ak by ste sa rozhodli finančne pomôcť tejto rodine, prosíme, pošlite váš ľubovoľný príspevok na dole uvedené č. účtu Charita DNV s poznámkou pre prijímateľa: rodina v núdzi.

Číslo účtu Charita DNV: SK90 0900 0000 0051 7736 7951 (vedený v Slovenskej sporiteľni)

22. nedeľa v cezročnom období

29. 8. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 35. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

21. nedeľa v cezročnom období

22. 8. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 34. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Farský denný tábor 2021 – Pán prsteňov - Spoločenstvo prsteňa

19. 8. 2021, štvrtok

Zverejnený fotoalbum nájdete vo fotogalérií.

Článok k táboru s poďakovaním si možno prečítať v sekcií články.

[obrázok - 2021-tit-denny-detsky-tabor-farsky_rc1.jpg]

Nanebovzatie P. Márie

15. 8. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 33. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Farský denný tábor 2021 – Spoločenstvo prsteňa

2. 8. 2021, pondelok

Pozývame deti vo veku 5 – 15 rokov na denný tábor, ktorý sa bude tentoraz niesť v téme budovania spoločenstva, uvažovania o sebe, o svojich schopnostiach, o daroch, ktoré každý má a o možnostiach, ktoré je možné dať do služby iným, aby prinášali ovocie. Pri príprave sme sa inšpirovali príbehom Spoločenstva prsteňa od J.R.R. Tolkiena.

Tábor sa uskutoční 2. – 6. 8. 2021 (pondelok až piatok) v F-centre a v okolí Devínskej. Ako po uplynulé roky, tak aj teraz tábor zastrešuje OZ GAUDETE Devínska Nová Ves.

[2021-03-04-plagat_tabor_2021-08-02.webp]==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

Pred prihlásením dieťaťa si prosím pozorne prečítajte Podmienky účasti dieťaťa na tábore. Odoslaním prihlasovacieho formulára vyjadrujete svoj súhlas s nimi.

Dieťatko môžete prihlásiť cez tento prihlasovací formulár.

Ako sme sa mali na tábore vlani? Pozrite si farskú fotogalériu smiley

COVID info:

Nakoľko sa pandemická situácia a nariadenia vlády s ňou spojené menia a meniť budú, nemôžeme si byť na 100% istí, že tábor bude možné realizovať. Môžeme v to len dúfať a veriť, že situácia počas prázdnin bude aspoň tak priaznivá, ako bola vlani. Celá príprava a realizácia sa nutne budú riadiť aktuálne platnými opatreniami. O nich a tiež prípadných zmenách a potrebných náležitostiach pre účasť dieťaťa na tábore (nutnosť testovania/očkovania/rúšok) budeme rodičov informovať.

Chcete podporiť tábor?

Chceli by sme týmto poprosiť o podporu tábora – sú medzi nami rodiny, ktoré by svoje deti na tábor poslať nemohli, lebo im chýbajú peniažky. Nejaké sa nám – veríme – podarí získať podobne ako minulý rok, z grantu hl. mesta Bratislavy, od MČ DNV a snažíme sa aj o získanie ďalších zdrojov. No ak ktokoľvek z vás má chuť podporiť tábor, či už finančne alebo materiálne, budeme veľmi vďační.

Finančne môžete tábor podporiť na čísle účtu  SK87 0900 0000 0051 2891 8542 – účet patrí OZ GAUDETE Devínska Nová Ves, ktoré tábor pripravuje.

Zverejnený fotoalbum nájdete vo fotogalérií.

Článok k táboru s poďakovaním si možno prečítať v sekcií články.

18. nedeľa v Cezročnom období

1. 8. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 31. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

17. nedeľa v Cezročnom období

25. 7. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 30. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

16. nedeľa v Cezročnom období

18. 7. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 29. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

<<   Strany:  1.....23242526272829.....128  >>