Ak máte nápady, pripomienky a vylepšenia ohľadne web-stránky alebo chcete prispieť nejakým článkom, fotkami alebo niečim iným, môžte nám napísať na adresu farnost.devinska@gmail.com (správca web-stránky).
    Ak máte dotazy priamo na pána farára, píšte na faradevinska@gmail.com (Andrej Kalamen).

» najbližšie udalosti
  Strany:  1

GoodSports tábor

23.7.2018, pondelok

[2018-07-GS-denny-tabor.jpg]

Pre viac informácií prejsť k projektu.

Farský letný denný tábor Tajomstvo Malého princa
- kapacita tábora je v tejto chvíli naplnená

13.8.2018, pondelok

Pozývame deti aj tento rok na farský tábor, počas ktorého odhalíme Tajomstvo Malého princa.

[obrázok -2018-08-tabor-PLAGAT-2018-FINISH-s.png]

Termín: 13. – 17. 8. 2018
Určený pre deti: 5 – 15 ročné
Miesto konania: F-centrum
Cena: 50 € / dieťa (zľavy po dohode)
Predbežné prihlásenie detí: formulár na tomto linku (ukončené)

Chceli by sme týmto poprosiť aj o vašu podporu – sú medzi nami rodiny, ktoré by svoje deti na tábor poslať nemohli, lebo im chýbajú peniažky. Nejaké sa nám – veríme – podarí získať podobne ako minulý rok, z grantu hl. mesta Bratislavy a od mestskej časti, snažíme sa aj o získanie ďalších zdrojov. No ak ktokoľvek z vás má chuť podporiť tábor, či už finančne alebo materiálne, budeme veľmi vďační. Ak sa chcete pozrieť, ako sme sa na tábore mali minulý rok, nakuknite sem.

Pre viac informácií ohľadne tohoročného tábora pokračujte v čítaní ...(rubrika články - info)...

Detský tábor - nábor animátorov

13.8.2018, pondelok

2018-02-ANIMÁTORI na DENNÝ TÁBOR 2018.jpg

Pozývame všetkých mladých ľudí od 18 rokov, aby sa pridali k nášmu dennému táboru, ktorý sa tento rok uskutoční pravdepodobne v termíne 13.-17.8.2018, aby sa stali animátormi a spoločne nám pomohli tento tábor zrealizovať. Hlásiť sa môžete na: zuzka.nagy@gmail.com

Kolom dokola

20.8.2018, pondelok

[obrázok - kolom dokola]

Pozývame všetkých dobrodružstva chtivých a starších ako 20 rokov na jazdu okolo Slovenska (skúter, či motorka, pôjde aj auto) od 20. – 26.8.2018. Bližšie info u pána farára.

Strany:  1