Ak máte nápady, pripomienky a vylepšenia ohľadne web-stránky alebo chcete prispieť nejakým článkom, fotkami alebo niečim iným, môžte nám napísať na adresu farnost.devinska@gmail.com (správca web-stránky).
    Ak máte dotazy priamo na pána farára, píšte na faradevinska@gmail.com (Andrej Kalamen).

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....20212223242526.....77  >>

Beseda v F centre

3.3.2016, štvrtok

Pozývame na prednášku a besedu na tému:Liturgický odev a jeho symbolika (liturgický odev v tradícii kresťanských cirkví s presahom do súčasnosti). Vedie: Dr. Alena Piatrová.

Miesto: F centrum, Istrijská 4; 3.3.2016 o 19.00.

Začiatok marca

1.3.2016, utorok

Na začiatku mesiaca marca je príležitosť k sv. pokánia vždy pred a po sv. omšiach vo všedné dni týždňa.

Na prvý piatok od 17.00 zapisujeme nové úmysly na sv. omše v sakristii. Poklona po sv. omši v piatok tentoraz nebude, keďže pred sv. omšou je pobožnosť krížovej cesty.

Podpora kostola v Marianke

29.2.2016, pondelok

Nadácia VÚB vypísala súťaž na záchranu vzácnych fresiek v kultúrnych pamiatkach Slovenska. Medzi vybranými objektmi je aj pútnický kostol v Marianke a fresky v tomto kostole. Hlasovať na podporu zvoleného objektu možno do 29. 2. 2016 kliknutím na stránke: www.vub.sk/fresky/

Združenie zázračnej medaily

28.2.2016, nedeľa

Na základe iniciatívy niektorých našich farníkov prídu v nedeľu 28.2. na dopoludňajšie sv. omše sestry vincentky z Nitry. Budú nás informovať, čo je "Združenie zázračnej medaily". So záujemcami o zapojenie sa do spoločenstva ZZM bude stretnutie v F centre o 14.30. Viac: www.zzm.sk

Zbierka na Charitu

21.2.2016, nedeľa

V nedeľu 14.2. sa konala jarná zbierka na Charitu. Na podporu Bratislavskej charity sme zaslali: 910 €. Vďaka za darované!

Začiatok pôstnej doby

10.2.2016, streda

V stredu 10. 2. začneme spolu pôstne obdobie – prípravu na veľkonočné sviatky. V tento deň sa dospelí kresťania zaväzujú zachovať vážnejší pôst, čo značí nejesť mäso a iba raz za deň sa najesť do sýtosti. Na Popolcovú stredu máme v našom kostole sv. omše o 8.00 a 18.00.

V pôstnom období sa modlievame krížovú cestu – vždy piatok od 17.30.

Na 1. pôstnu nedeľu sa konajú jarné zbierky na Charitu. U nás po sv. omšiach.

GoodSports International Slovensko

9.2.2016, utorok

[obrázok - basketbal] [obrázok - GoodSports International: 2%]

Prejsť k projektu.

Fotky z detských katechéz

9.2.2016, utorok

fotky z DK 2013/2014Album Detské katechézy sme doplnili o výber fotiek z poslednej detskej katechézy. Nájdete ich vo fotogalérii, alebo si ich môžete prezerať kliknutím priamo na obrázok.

Stretnutie s rodičmi

4.2.2016, štvrtok

Vo štvrtok 4.2. pozývame na stretnutie rodičov tých detí, ktoré sa tento rok pripravujú na Prvé sv. prijímanie. Stretnutie začína v F centre o 19.00. Prosíme o účasť aspoň jedného z rodičov alebo ich zástupcu.

Začiatok februára

1.2.2016, pondelok

Pred prvým piatkom mesiaca februára je príležitosť k sv. pokánia pondelok, utorok, stredu, štvrtok a piatok pred sv. omšami a po nich.

Utorok 2.2. na sviatok Obetovania Pána (Hromnice) je sv. omša o 18.00; na túto sv. omšu si prinesme sviece na požehnanie.

Na prvý piatok 5.2. zapisujeme nové úmysly na sv. omše v sakristii od 17.00.
Po sv. omši v piatok pozývame na meditáciu a poklonu za obnovu cirkvi.
<<   Strany:  1.....20212223242526.....77  >>