>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....20212223242526.....128  >>

Okuliare pre Keňu

19. 12. 2021, nedeľa

[2021-12-04-OKULIARE_pre_KENU_2021.webp]==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

Charita DNV organizuje zbierku starých nepoškodených dioptrických okuliarov, ktoré za pomoci ďalších organizácií pošleme núdznym do Kene. Ak máte nepotrebné okuliare, môžete ich priniesť do krabice v kostole do nedele 19.12.2021. Ďakujeme!

4. adventná nedeľa

19. 12. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 51. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

3. adventná nedeľa

12. 12. 2021, nedeľa

Od piatku 10. 12. 2021 sú na Slovensku opäť sprístupnené verejné bohoslužby. Zúčastniť sa na nich môže 30 osôb v režime OP (čo znamená "očkovaní a prekonali covid-19 v ostatných 180 dňoch"). Pre nezaočkovaných je k dispozícii režim individuálnej pastorácie. Pre účastníkov bohoslužieb je povinný platný covid pass. Okrem 30 miest v kostole je každú sv. omšu k dispozícii aj 30 miest v Domčeku, kde tiež rozdávame sv. prijímanie. Vďaka za Vašu trpezlivosť a porozumenie.

Farské oznamy pre 50. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

V prípade, že sa vám prenos nebude správne zobrazovať, skúste prosím sledovať priamy prenos cez farský youtube kanál.

Sväté omše

10. 12. 2021, piatok

2. adventná nedeľa

5. 12. 2021, nedeľa

Súčasné obmedzenia dovoľujú individuálnu pastoráciu. Od pondelka do piatku bude kostol otvorený od 17:30 do 19:30 a v nedeľu od 8:00 do 10:45. V tomto čase môžete pristupovať k sv. prijímaniu a k sviatosti zmierenia. Prosím, dávajte pozor, aby ste sa nezhromažďovali vo väčšom počte v kostole.

Farské oznamy pre 49. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Zóna bez peňazí - preložená

4. 12. 2021, sobota

Na základe opatrení, ktoré sú platné od 25.11.2021, musíme oznámiť, že "ZÓNA bez PEŇAZÍ" sa v termíne 4.12. neuskutoční. Situáciu budeme sledovať a ak to bude možné, akciu preložíme na neskorší termín. O ďalších aktualizáciách vás budeme informovať.

Ďakujeme, Charita DNV.

Webináre pre rodičov menších detí

2. 12. 2021, štvrtok

V rámci projektov podporených MČ Devínska Nová Ves a Magistrátom hl. mesta Bratislavy, sme pre Vás pripravili webináre pre rodičov menších detí (0 – 7 rokov).

[2021-11-06-webinare_pre_rodicov_mensich_deti.webp]==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

Webináre sú zamerané na podporu primeraného vývinu dieťatka od narodenia do nástupu do školy. Budeme sa venovať rôznym témam, s ktorými sa stretávame v našej praxi, s ktorými máme skúsenosti nielen ako odborníčky, ale aj ako mamy.

Pokúsime sa ponúknuť čo najviac praktických rád/odporúčaní a určite bude priestor aj na vaše otázky.

Doprajte si čas pre seba, môžete sa dozvedieť nové a zaujímavé veci, ktoré vám môžu byť nápomocné v starostlivosti o vaše deti, i pri budovaní vzťahu s nimi.

Prihlásiť sa treba cez tento formulár. Prihlásení záujemcovia a záujemkyne dostanú v deň konania webinára pozvánku na ZOOM meeting.

Pre viac informácií k webinárom pokračujte v čítaní článku.

Začíname spolu advent - koncert zrušený

28. 11. 2021, nedeľa

Koncert je pre pandemické opatrenia zrušený.

1. adventná nedeľa

28. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 48. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

V nedeľu 28.11.2021 bude možné pristúpiť k svätému prijímaniu v čase od 9:00 do 10:45. V tomto čase budeme aj požehnávať adventné vence. Svätá omša bude len o 11:00 bez účasti ľudí, len s asistenciou. Bude možné sledovať ju aj online na našom youtubovom kanáli Farnosť DNV.

Počas týždňa bude možné pristúpiť k svätému prijímaniu a sviatosti zmierenia od pondelka do piatka v čase od 17:30 do 19:30.

V nedeľu o 1100 vás pozývame sledovať priamy prenos sv. omše z nášho kostola.

Úradné hodiny

22. 11. 2021, pondelok

Úradné hodiny na fare najbližšie týždne nebudú. Stretnutie si stačí dohodnúť cez telefón, alebo po sv. omši. Vďaka za Vašu trpezlivosť.

<<   Strany:  1.....20212223242526.....128  >>