>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....21222324252627.....128  >>

1. adventná nedeľa

28. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 48. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

V nedeľu 28.11.2021 bude možné pristúpiť k svätému prijímaniu v čase od 9:00 do 10:45. V tomto čase budeme aj požehnávať adventné vence. Svätá omša bude len o 11:00 bez účasti ľudí, len s asistenciou. Bude možné sledovať ju aj online na našom youtubovom kanáli Farnosť DNV.

Počas týždňa bude možné pristúpiť k svätému prijímaniu a sviatosti zmierenia od pondelka do piatka v čase od 17:30 do 19:30.

V nedeľu o 1100 vás pozývame sledovať priamy prenos sv. omše z nášho kostola.

V prípade, že sa vám prenos nebude správne zobrazovať, skúste prosím sledovať priamy prenos cez farský youtube kanál.

Úradné hodiny

22. 11. 2021, pondelok

Úradné hodiny na fare najbližšie týždne nebudú. Stretnutie si stačí dohodnúť cez telefón, alebo po sv. omši. Vďaka za Vašu trpezlivosť.

Sväté omše

22. 11. 2021, pondelok

Od pondelka 22.11. platí na Slovensku nový covid automat. Z toho dôvodu na najbližšie dni bude možná účasť na sv. omšiach len pre skupinu OP, teda kompletne zaočkovaní a tí ktorí za uplynulých 180 dní prekonali covid, keďže v tomto prípade je možné, aby bolo v kostole 200 ľudí. Stále musíme uchovávať 14 dní zoznam tých, ktorí sa zúčastnili sv. omše, z toho dôvodu sú stále pri vchode do kostola krabice, do ktorých každý, kto bude v kostole, vhodí lístok, na ktorom bude vaše meno, priezvisko a telefónne číslo. Na bohoslužbách v kostole teda môžu byť iba tí, ktorí sú kompletne zaočkovaní, alebo v uplynulých 180 dňoch prekonali covid. Od budúceho týždňa bude v kostole adorácia v stredu a piatok po večernej sv. omši do 20.00. Počas adorácie bude možné pristúpiť k sv. prijímaniu. Sv. prijímanie budeme rozdávať aj po každej sv. omši. Pre vysluhovanie sviatostí, sviatosti zmierenia, či sv. prijímanie, alebo rozhovor sme tu pre všetkých. Treba sa dohodnúť na čase stretnutia.

34. nedeľa v cezročnom období

21. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 47. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

33. nedeľa v cezročnom období

14. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 46. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

32. nedeľa v cezročnom období

7. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 45. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Kuchyňa, trieda a Farataxi

6. 11. 2021, sobota

V rámci projektov podporených MČ Devínska Nová Ves a Magiatrátom hl. mesta Bratislavy, sme pre Vás pripravili prednášku pre rodiny: Kuchyňa, trieda a Farataxi - vybrané momenty z rodinnej, školskej a farskej katechézy. Sprevádzať nás budú manželia Monika Magová a Pali Kubičár, spoločne s p. farárom Andrejom Kalamenom.

[2021-10-29-kuchynaTriedaFarataxi.jpg]==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

Rodičia často žasnú nad tým, ako sa ich malé deti vedia modliť vrúcne, oddane, z celého srdca. Hovoria veci, z ktorých sú dospelí dojatí, lebo takto by to oni sami nedokázali povedať. Ako však roky plynú, stáva sa, že deti prestanú s Bohom komunikovať, vzďaľujú sa od neho, strácajú s ním vzťah, kontakt a prestávajú žiť to krásne dobrodružstvo s Bohom, ktoré nazývame vierou. Rodina, hodiny náboženstva, farské spoločenstvo sú priestorom, kde ich viera môže dozrievať.

Termín konania je v sobotu, 6. 11. 2021, od 19:00 do 20:30. Uskutoční sa cez aplikáciu ZOOM.
Prihlásiť sa treba cez tento formulár. Prihlásení záujemcovia dostanú v deň konania prednášky pozvánku na ZOOM meeting.

Účasť je bezplatná. Podujatie je pripravené pre dospelých, preto si prosím počas ZOOMovania zabezpečte pokojné miesto a čas pre seba.

Všetkých svätých

1. 11. 2021, pondelok

Farská púť: Loreto-Assisi-Orvieto-Siena-Bolona

31. 10. 2021, nedeľa

Po poslednom našom stretnutí ohľadom našej púti do Talianska, mnohí z vás prichádzali, že by boli radšej, aby púť bola na jar, tak ako pôvodne mala byť. Preto som sa rozhodol o posledné preloženie púte. Naša púť by bola teda 23. 3. – 27. 3. s nezmeneným programom. Prosím tých, ktorí sa prihlásili na túto púť, aby mi do konca októbra potvrdili svoju účasť, alebo neúčasť. Vďaka za trpezlivosť.

V rubrike články sme uverejnili nové podklady k púti: Loreto-Assisi-Orvieto-Siena-Bolona

31. nedeľa v cezročnom období

31. 10. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 44. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

<<   Strany:  1.....21222324252627.....128  >>