>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....22232425262728.....128  >>

Zóna bez peňazí

2. 10. 2021, sobota

ZÓNA BEZ PEŇAZÍ už 2.10. od 9:30 do 12:00 v F-centre.
Podľa počasia buď vonku na nádvorí alebo v miestnostiach na pravo a na ľavo.

2021-09-18-Zona_bez_penazi_-_plagat-r.webp

Srdečne vás pozývame na túto komunitnú akciu, kde môžete prísť ponúknuť vaše nepotrebné veci alebo si nájsť niečo, čo by sa vám doma zišlo. Dajme veciam druhú šancu a zároveň budujme komunitnú spolupatričnosť.

Vstup je voľný, samozrejme budú platné všetky aktuálne opatrenia.

PRAVIDLÁ "ZÓNY":

- Veci chceme darovať, nie vymieňať ani predávať.
- O tom, komu bude vec darovaná rozhoduje darca.
- Veci, ktoré nebudú darované, si odnesiem späť. (Nakoľko nemáme skladové priestory)

INFO PRE ZÁUJEMCOV, KTORÍ BY CHCELI VECI PRÍSŤ DAROVAŤ:

- Pre tých, ktorí by chceli svoje zachovalé, neznehodnotené veci ponúknuť, budú pripravené stoly alebo veľké igelity, kde si môžete vecičky rozložiť. Môžete si priniesť aj vlastnú deku.
- Je dobré, keby ste mohli pri tom, čo prinesiete, aj byť. Netreba celý čas, samozrejme, že si aj vy môžete ísť pozrieť, čo ponúkajú ostatní.
- Nakoľko nemáme skladové priestory ani na isto dohodnutú organizáciu, ktorá by vedela veci, čo sa nedarujú, prijať, je dôležité, aby ste si veci, ktoré ostanú vedeli zobrali späť.
- Ponúkané veci môžu byť oblečenie, topánky, kabelky, tašky..., športové pomôcky..., rôzne potreby do domácnosti, knihy, hračky, kočíky, autosedačky a pod.
- V prípade akýchkoľvek otázok, alebo záujmu prísť ponúkať svoje veci sa nám, prosím ozvite na: charitadnv@gmail.com

Tešíme sa na vás!

26. nedeľa v cezročnom období

26. 9. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 39. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Detské stretká

23. 9. 2021, štvrtok

Pozývame všetky deti do 12 rokov na DETSKÉ STRETKÁ, ktoré sa budú konať každý štvrtok od 17:00 v Fcentre. Stretká budú prebiehať hravou formou, budeme spolu spievať, modliť sa a aj sa zahráme. Rodičia si tiež vítaní. Spievať na detských omšiach sa bude až od októbra.

2021-09-18-plagat_DETI_2021-r.webp

25. nedeľa v cezročnom období

19. 9. 2021, nedeľa

Sv. omša v nedeľu o 17:00 bude v kostole, a taktiež bude v priamom prenose na youtubovom kanáli farnosti.

Farské oznamy pre 38. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

24. nedeľa v cezročnom období

12. 9. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 37. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

23. nedeľa v cezročnom období

5. 9. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 36. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

OZ Gaudete - výzva

29. 8. 2021, nedeľa

AKTUALIZÁCIA (30.9.2021):
Celá suma sa podarila vyzbierať a my vám veľmi pekne ďakujeme za štedrosť. Momentálne s rodinou pracujeme a snažíme sa pomôcť zastabilizovať ich finančnú situáciu.

Rodina v núdzi prosí o pomoc pri splatení dlhu 470€, ktorý je pod hrozbou exekúcie. Nakoľko členovia tejto rodiny majú znížené mentálne schopnosti, neúmyselne sa dostali do finančných ťažkostí. Nakoľko nejde pri tejto pohľadávke vytvoriť splátkový kalendár, nevedia ako ďalej.

Ak by ste sa rozhodli finančne pomôcť tejto rodine, prosíme, pošlite váš ľubovoľný príspevok na dole uvedené č. účtu Charita DNV s poznámkou pre prijímateľa: rodina v núdzi.

Číslo účtu Charita DNV: SK90 0900 0000 0051 7736 7951 (vedený v Slovenskej sporiteľni)

22. nedeľa v cezročnom období

29. 8. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 35. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

21. nedeľa v cezročnom období

22. 8. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 34. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Farský denný tábor 2021 – Pán prsteňov - Spoločenstvo prsteňa

19. 8. 2021, štvrtok

Zverejnený fotoalbum nájdete vo fotogalérií.

Článok k táboru s poďakovaním si možno prečítať v sekcií články.

[obrázok - 2021-tit-denny-detsky-tabor-farsky_rc1.jpg]

<<   Strany:  1.....22232425262728.....128  >>