>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....48495051525354.....128  >>

Responzívny vzhľad webstránky

16. 9. 2018, nedeľa

Vzľadom na čoraz väčší počet zobrazení farských stránok mobilnými zariadeniami, sme upravili dizajn stránok pre mobilné zariadenia. V upravenom, prehľadnejšom vzhľade si po novom zobrazíte farské stránky najmä prostredníctvom smartfónov a tabletov (rozlíšenie menšie ako 1000 px na šírku).

V prípade problémov, či nesprávneho zobrazovania môže byť potrebné vymazať vyrovnávaciu pamäť internetového prehliadača. Ak problém pretrváva môžete nás kontaktovať na farnost.devinska@gmail.com (správca web-stránky).

24. nedeľa cez rok

16. 9. 2018, nedeľa

Farské oznamy pre 38. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Ranná sv. omša o 800 bude v chorvátskom jazyku. Texty a spievané modlitby nájdete v priloženom pdf súbore. Text si môžete vytlačiť a priniesť so sebou.

Národná púť k Sedembolestnej Panne Márii do Šaštína

14. 9. 2018, piatok

[2018-09-PlagatCliptime-v1.jpg]Príjmite pozvanie do Šaštína na diecézne stretnutie mládeže CLIPTIME! Tento rok bude súčasťou národnej púte k Sedembolestnej Panne Márií.

Všetko dôležité o programe na
bazilika.sk/narodnaput & cliptime.sk & facebook event.

Registrácia na púť do 12.9.2018 cliptime.sk/registracia.html.

23. nedeľa cez rok

9. 9. 2018, nedeľa

Farské oznamy pre 37. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

22. nedeľa cez rok

2. 9. 2018, nedeľa

Farské oznamy pre 36. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Úradné hodiny sú počas školského roka v pondelok, v stredu a v piatok (viac info).

Zbierka školských pomôcok

31. 8. 2018, piatok

2018-08-zbierka-skolskych-pomocok.jpgAj tento rok organizuje sociálny referát miestneho úradu Bratislava - Devínska Nová Ves zbierku školských pomôcok pre rodiny, ktoré si to nemôžu dovoliť. Ak by ste chceli prispieť, stačí doniesť či už zachovalé použité, alebo nové školské pomôcky, priamo na Miestny úrad. Ďakujeme aj za to, ak o zbierke poviete svojím známym.

Nezdráhajte sa napísať, ak viete o niekom, kto by výťažok zo zbierky potreboval. Správy prosím adresujte referentke sociálnych vecí na zuzana.pestunova@mudnv.sk

Ďakujeme aj v mene detí zo sociálne slabších rodín.

21. nedeľa cez rok

26. 8. 2018, nedeľa

Farské oznamy pre 35. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Kolom dokola - fotogaléria

20. 8. 2018, pondelok

[obrázok - kolom dokola]

Pozývame všetkých dobrodružstva chtivých a starších ako 20 rokov na jazdu okolo Slovenska (skúter, či motorka, pôjde aj auto) od 20. – 26.8.2018. Bližšie info u pána farára.

Fotoalbum z výletu nájdete vo farskej fotogalérií.

Farský denný tábor 2018 – Malý princ

19. 8. 2018, nedeľa

Zverejnený fotoalbum nájdete vo farskej fotogalérií (fotografie ešte priebežne dopĺňame).

Článok k táboru s poďakovaním si možno prečítať v sekcií články.

20. nedeľa cez rok

19. 8. 2018, nedeľa

Farské oznamy pre 34. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

<<   Strany:  1.....48495051525354.....128  >>