» úvod

Vitajte na stránkach Mládeže vo farnosti Devínska Nová Ves

Sme spoločenstvo mladých ludí, účinkujeme vo viacerých sférach našej farnosti.

Angažujeme sa v mládežníckom speváckom zbore >>> DeDe zbor.

Stretávame sa na otvorených stretkách pre mladých v F-Centre >>> stretká mladých.

Pomáhame pri detských katechézach a venujeme sa deťom >>> detské katechézy.

Ak máte nápady, pripomienky a vylepšenia ohľadne web-stránky alebo chcete prispieť nejakým článkom, fotkami alebo niečim iným, môžte nám napísať na adresu farnost.devinska@gmail.com (správca web-stránky).

» oznamy
  Strany:  123  >>

Futbalový turnaj nie len pre miništrantov

25.10.2016, utorok

2016_futbal_turnaj.jpg

Je potrebné sa vopred prihlásiť, najneskôr však do 13.11. Kontakt: Martin Macík

Majáles

28.5.2016, sobota

Ahoj, 28.5. organizujeme v DNV Farnosti majáles. Budeme radi, ak sa rozhodnete prísť zabaviť práve na náš majáles, ste pozvaní a tešíme sa na každého účastníka.

2016_majales.jpg

Udalosť sa bude odohrávať vonku na nádvorí F Centra, avšak k dispozícií budú aj vnútorné priestory.

Kde: nádvorie farského centra v DNV (mapa)
Kedy: 28.5.2016 o 1500
Téma: William Shakespeare
Lístky:
5 eurozlatých,
možnosť zakúpiť každú stredu po omši o 19:00 a po adorácii,
každú nedeľu po omši o 9:30,
mailom na dedezbor@gmail.com
Kontakt: 0940399366 / dajcovatereza@gmail.com
alebo dedezbor@gmail.com
Facebook udalosť

Presnejšie info pridáme čoskoro, no budeme radi ak sa predbežne a nezáväzne prihlásite. Budete tak medzi prvými, ktorí sa dozvedia nové informácie. Nezáväzné prihlásenie.

Futbalový turnaj nie len pre miništrantov

18.11.2015, streda

2015_futbal_turnaj.jpg

Je potrebné sa vopred prihlásiť. Kontakt: Martin Macík

Koniec letného režimu

2.9.2015, streda

Ďalší semester sa začína a s ním aj nové stretká. Od 9.9. začnú opāť aj pravideľné sv. omše v našom kostole, so začiatkom o 1900. Následne pokračujeme stretkom, viac info o naších stretkách nájdete v sekcii "stretká mladých".

Na najbližších stretkách si rozdelíme úlohy a urobíme "nábor" do služieb vo farnosti (technická
podpora, zvukár, hudobníci, práca s deťmi, modlitby s ľuďmi...).
Tešíme sa na nový akademický rok smiley.

Letný režim

7.7.2015, utorok

Cez letné prázdniny nie sú v stredy sv. omše.
Stretká budú aj v lete, ale vždy iba po internej dohode = tzv. kyvadlové stretká. smiley Info v kalendári o stretkách a akciách tak nemusí byť vždy aktuálne.

V tomto školskom roku sme na stretkách preberali Katechizmus katolíckej cirkvi a pokračovať budeme i v nasledujúcom šk. roku.

V DeDe zbore sa nám tento šk. rok opäť trošku rozšírili rady. Od septembra 2014 sme hrali na 17 nedeľných sv. omšiach, 4 svadbách a 1 Ekumenickom dni modlitby. Od roku 2010 je všetkých akcií zboru už vyše 100. Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhate a ste s nami. Tešíme sa opäť v septembri.

Fotky z plesu

9.4.2015, štvrtok

Fotografie z plesu už môžete nájsť aj na naších stránkach vo fotogalérii.

Pôstne obdobie

3.3.2015, utorok

V tomto mesiaci sa mládežnícky zbor zúčastní dvoch významných udalostí v našej farnosti:

• 12.3.2015 - Svetový deň modlitieb, so začiatkom o 1845 v kostole po sv. omši
  • 29.3.2015 - Kvetná nedeľa, sv. omša o 1100

Nedeľná mládežnícka sv. omša bude 15.3. Stredajšie sv. omše pre mladých zostávajú nezmenené.

1. apríla sa po sv. omši, ktorá bude o 1900 (letný čas) vyberieme do Marianky. Stretko nebude.

Mládežnícky ples

14.2.2015, sobota

Pozývame Vás na ples v DNV farnosti. Viac info na plagáte a registrácia v článku.

2015_ples.jpg

Pastorácia povolaní: Ktosi ťa volá

7.2.2015, sobota

V sobotu 7. februára 2015 sa v Bratislave u sestier uršulínok uskutoční program pre mladých s názvom "Ktosi ťa volá". Cieľom tohto jednodňového stretnutia je ponúknuť mladým čas, priestor a podnety k zamysleniu nad ich životnou cestou a nad otázkou o životnom povolaní. Tohtoročná téma znie "Radostné áno". Súčasťou programu je sv. omša, svedectvá rehoľníkov, kňazov a manželov, adorácia ale aj tvorivé a zábavné workshopy. Prihlásiť sa treba mailom na uvedenú adresu ktositavola@gmail.com. Pripomíname účastníkom, aby si nezabudli vybaviť hlasovací preukaz, referenda sa môžu zúčastniť priamo v budove školy.

Viac na webe povolania.kbs.sk/akcie a na facebook udalosti.

Stretká mladých

28.1.2015, streda

V stredu 28.1. po sv. omši pozývame na stretko o 19:00, ktoré bude na tému Referendum. Spoločne pouvažujeme nad referendom, jeho významom, či sa oplatí, alebo naopak neoplatí ísť. Príď podiskutovať wink

Strany:  123  >>