» úvod

Vitajte na stránkach Mládeže vo farnosti Devínska Nová Ves

Sme spoločenstvo mladých ludí, účinkujeme vo viacerých sférach našej farnosti.

Angažujeme sa v mládežníckom speváckom zbore >>> DeDe zbor.

Stretávame sa na otvorených stretkách pre mladých v F-Centre >>> stretká mladých.

Pomáhame pri detských katechézach a venujeme sa deťom >>> detské katechézy.

Ak máte nápady, pripomienky a vylepšenia ohľadne web-stránky alebo chcete prispieť nejakým článkom, fotkami alebo niečim iným, môžte nám napísať na adresu farnost.devinska@gmail.com (správca web-stránky).

» oznamy
<<   Strany:  123  >>

Začíname nový rok

7.1.2015, streda

V tomto týždni od stredy 7.1.2015 pokračujeme stretkami pre mladých v F-centre o 1900 a v nedeľu bude mládežnícky zbor sprevádzať sv. omšu o 1800. Sv. omše, ktoré bývajú v stredy pred stretkom, budú pokračovať od 14.1.2015. Ďakujeme za krásny predošlý rok a tešíme sa na spoločné chvíle v roku 2015.

2. adventná nedeľa

7.12.2014, nedeľa

V 2. adventnú nedeľu príde na večernú sv. omšu spievať chorvátska skupina z Burgenlandu. Svojou troškou prispeje spevom a hrou aj mládežnícky zbor DeDe. Sv. omšu bude sláviť kňaz Milan Sova z neďalekého Lamača. Tešíme sa na stretnutie.

Mládežnícke omše v stredu

5.11.2014, streda

Od stredy 5.11.2014 sú v našom farskom kostole vždy o 1800 mládežnícke sv. omše. Vedie ich p. kaplán Vladimír Mikulec. Doprevádzané sú tiež spevom mladých. Po sv. omši sa vždy presunieme do farského centra a pokračujeme stretkom. Čas začiatku stretiek sa tak presunul na 1900. Prípadné zmeny budú uvedené v kalendári.

Speváci, hláste sa :)

26.10.2014, nedeľa

Ahojte! Mládežnícky zbor zháňa nových členov, najmä povolaných do služby spevákov. V prípade záujmu nám prosím mailujte, alebo nás môžete prísť osobne pozrieť hore na chorus po sv. omši (vid. kalendár). Tešíme sa na Vás! smiley

DeDe zbor

Farský futbalový turnaj

5.10.2014, nedeľa

2014_futbal_turnaj.jpg

Je potrebné sa vopred prihlásiť. Kontakt: Martin Macík

Prvá mládežka

5.10.2014, nedeľa

V nedeľu 5.10. bude večerná sv. omša v našom kostole doprevádzaná mládežníckym zborom.

Viac info nájdete v sekcií články.

Stretká mladých

1.10.2014, streda

Na stretkách už tretí týždeň preberáme Katechizmus Katolíckej Cirkvi. Pán kaplán nás vedie formou prezentácií a vysvetľuje jednotlivé body. Ide sa po menších dávkach, takže si ho budeme prechádzať niekoľko mesiacov, možno dlhšie. :)

Modlitby, pôst a púť za kňazov

15.9.2014, pondelok

Pridaj sa k nám. Dnešným dňom sa začalo 40 dní pôstu, i modlitby a vyvrcholi to celé púťou do Šaštína... viac info v článku a na webe :)
>> Modliť sa a postiť za kňazov: Je to vôbec treba?
>> Pôst a púť za kňazov

Detské katechézy

7.9.2014, nedeľa

Detské katechézy budú od 7.9.2014 v každú nedeľu prebiehať počas druhej sv. omše o 9:30