>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» najvzdialenejšie udalosti
  Strany:  1

Farský ples

18.1.2020, sobota

Srdečne Vás pozývame na ďalší ročník farského plesu. Čakať Vás bude pripravený bohatý program, vynikajúce občerstvenie a skvelá hudba hrajúca Vám do tanca.

ples_–_A5_-DNV_plagat-1.png

Kde Istra Centrum (mapa)
Kedy 18.1.2020 o 1900
Dress code klobúk
Lístky
35 euro,
možnosť zakúpiť vyplnením formulára a následným prevodom na účet,
najneskôr do 22.12. 2355
Kontakt farskyplesdnv@gmail.com
Facebook udalosť

Tých, ktorí by sa chceli zapojiť do prípravy a organizácie plesu, pozývame na pracovné stretnutie v nedeľu 15. decembra večer od 19:30-21:00 h na faru.

Rorátne sväté omše

3.12.2019, utorok

Aj v tomto roku Vás počas adventného obdobia pozývame spoločne sláviť rorátne sväté omše. Tie budú vždy v utoroky a soboty o 630 do 16. decembra.

Teen stretká

8.11.2019, piatok

TeenAge2019.webp ==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

TeenAge stretká pre mládež vo veku 11 až 14 rokov. V našej farnosti každý párny piatok o 1830.

» kalendár

Viac o aktuálnych zmenách bohoslužieb sa dočítate v aktuálnych oznamoch.

Strany:  1