Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» najbližšie udalosti
  Strany:  1

1150 rokov od smrti vierozvestca Cyrila a založenia 1. diecézy na území Veľkomoravskej ríše

31.3.2019, nedeľa

V tomto roku vás pozývame na farskú púť do Macedónska a Albánska po stopách učeníkov sv. Cyrila a Metoda, pri príležitosti 1 150 rokov od smrti sv. Cyrila a založenia 1. diecézy na území Veľkomoravskej ríše. Putovali by sme k hrobom 4 učeníkov sv. Nauma, sv. Klimenta, sv. Gorazda, sv. Angelára. Púť by sa konala prvý aprílový týždeň, od 31.3. do 5.4.2019. V nedeľu večer bude odchod autobusu a nočný prejazd autobusom do Macedónska. Ubytovaní budeme v pútnickom dome v meste Berat v Albánsku. Cena púte je 150,- eur. Prihlasovať sa môžete na farskom úrade, alebo v sakristii kostola.

Viac o putovaní k hrobom štyroch zo siedmych svätých sedmopočetníkov: sv. Nauma, sv. Klimenta, sv. Gorazda a sv. Angelára

Púť môžete uhradiť aj prevodom na účet cestovnej kancelárie. Cena púte je 150,- eur bez poistenia, alebo s poistením 162,- eur.

UniCredit Bank

číslo účtu:

IBAN:

SK13 1111 0000 0066 1823 4025

SWIFT:

UNCRSKBX

VARIABILNÝ SYMBOL: 13919

do popisu platby uvedte prosím Devínska Nová Ves

Fotogaléria - ukončenie služby Google+

1.4.2019, pondelok

Vzhľadom na ukončenie služby Google+ budú všetky fotogalérie našej farnosti zverejnené na našej farskej stránke v rubrike fotogalérie.

Na novej rubrike venovanej fotogalérii ešte pracujeme, avšak ak by ste mali záujem i naďalej sledovať a dostávať upozornenia vždy pri zverejnení nového albumu, môžete nám napísať na farnost.devinska@gmail.com

Ak o danú službu prejaví záujem dostatok ľudí, je väčšia šanca, že sa pustíme do vývoja systému na odber a sledovanie farských rubrík :)

I naďalej platí, že ak máte pekné fotky, s ktorými by ste chceli prispieť, môžete nám poslať správu / email.

Ďakujeme za pochopenie.

2019-04-01-nova-fotogaleria.PNG

info k podpore Gaudete

30.4.2019, utorok

Vážení priatelia,

ak ste sa rozhodli podporiť aktivity nášho OZ Gaudete Devínska Nová Ves a radi by ste prispeli finančne, môžete tak urobiť na účet združenia.

Do poznámky uveďte prosím, na aký účel by mal slúžiť váš príspevok, napr: DAR NA TÁBOR alebo PRÍSPEVOK NA AKTIVITY PRE RODINY.

Číslo účtu: SK8709000000005128918542

Vopred ďakujeme za dôveru a ochotu podeliť sa.
Tím OZ Gaudete

Baseball Camp v Bojniciach

29.6.2019, sobota

[obrázok - baseball camp]

Info: KATARÍNA MÓZSIOVÁ /katarina.mozsiova@gmail.com/ 0902 705 507
www.goodsports.sk

Pre viac informácií prejsť k projektu.

Denný tábor: Poklad na striebornom jazere (nové)

5.8.2019, pondelok

Pozývame všetky deti vo veku 5 – 15 rokov na denný farský tábor, ktorý sa tento rok uskutoční od 5. – 9. 8. 2019 (pondelok až piatok) v F-centre.

[obrázok-2019-03-Denny_detsky_tabor_plagat-res.jpg]

Tábor má podobu bežných denných táborov. Čas trávime v F-centre, okolí Devínskej Novej Vsi, prípadne na jednodňovom výlete. V rámci tábora majú deti zabezpečený program, animátorov, športové pomôcky, hry, cestovné, vstupné, obedy, drobné občerstvenie počas dňa – ovocie, keksíky, pitný režim a na záver tábora maličké prekvapenie pre každého. Každý deň pre nás p. farár alebo p. kaplán slúži svätú omšu. Program máme denne od 8:00 do 16:30.

Predbežná cena tábora je 70€/dieťa. Zľavy možné po osobnej dohode (napr. pri mnohodetných rodinách alebo v iných opodstatnených prípadoch – neváhajte nás s týmito informáciami a otázkami k platbe kontaktovať).

Predbežné prihlásenie detí je možné urobiť vyplnením formulára na tomto linku.

Najneskôr do 30. 4. 2019 sa Vám ozveme na uvedený mailový kontakt, či Vaše dieťa do tábora môže nastúpiť.

Chceli by sme týmto poprosiť aj o vašu podporu – sú medzi nami rodiny, ktoré by svoje deti na tábor poslať nemohli, lebo im chýbajú peniažky. Nejaké sa nám – veríme – podarí získať podobne ako minulý rok, z grantu hl. mesta Bratislavy a od mestskej časti, snažíme sa aj o získanie ďalších zdrojov. No ak ktokoľvek z vás má chuť podporiť tábor, či už finančne alebo materiálne, budeme veľmi vďační.

V prípade, že vás zaujímajú nejaké ďalšie informácie k táboru, môžete sa ozvať na tel. 0903769708 (Mária Kopčíková). Tento tel. kontakt neslúži na prihlasovanie detí, to prosím urobte na vyššie uvedenom linku.

Tešíme sa na všetky deti!

Strany:  1