>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

DRAHÍ VERIACI

OD 16. NOVEMBRA

SÚ SV. OMŠE OPÄŤ VEREJNE SLÁVENÉ,
AVŠAK VO ZVLÁŠTNOM REŽIME.

Všetky potrebné informácie nájdete v aktuálnych oznamoch.

Sledujte živé vysielanie sv. omší z nášho farského kostola na našom youtube kanáli https://www.youtube.com/FarnostDevinska

» najbližšie udalosti
  Strany:  1

2. adventná nedeľa (nové)

6.12.2020, nedeľa

V nedeľu 6.12. o 1100 vás pozývame sledovať priamy prenos sv. omše.

Sv. omšu bude možné sledovať na našej farskej stránke.

V prípade zobrazenia nesprávneho videa (staršie video a nie aktuálny živý prenos) stlačte naraz "Ctrl" a "F5" kláves, alebo si video otvorte priamo cez farský youtube kanál.

Sv. Rozália - patrónka proti epidémii a moru

29.10.2020, štvrtok

Je ochrankyňou aj pre dnešné časy.

Aj v tomto ťažkom čase sa veriaci môžu s dôverou obrátiť k svätej Rozálii a prosiť ju o príhovor za odvrátenie epidémie koronavíru. Tu si môžete stiahnuť modlitbu k sv. Rozálií z Palerma

Prinášame vám aj článok o kostolíku sv. Rozálie v Lamači, ktorý bol postavený ako poďakovanie za ukončenie epidémie.

Charita DNV

8.11.2020, nedeľa

V našej farnosti sa zišli ľudia ochotní pomáhať druhým prostredníctovm charity. V prípade, že potrebujete vy alebo ľudia vo vašom okolí pomôcť, môžete sa na nich obrátiť na čísle 0944 233 731, alebo e-mailom na charitadnv@gmail.com.

» kalendár

Viac o aktuálnych zmenách bohoslužieb sa dočítate v aktuálnych oznamoch.

Strany:  1