>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» najbližšie udalosti
  Strany:  1

Farský denný tábor 2020 - obsadené

3.8.2020, pondelok

Pozývame všetky deti vo veku 5 – 15 rokov na denný tábor, ktorý nás privedie do ríše Fantázia, ktorú sužuje Ničota. Deti budú spoločne s hrdinami Atreyom a Bastianom zachraňovať Detskú cisárovnú a celú Fantáziu. Zabudneme na mobily a tablety a popustíme uzdu našej nekonečnej fantázii!

Tábor sa uskutoční 3. – 7. 8. 2020 (pondelok až piatok) v F-centre, prípadne inde, kde sa počas tábora vydáme. Pripravujú ho dobrovoľníci - mladí ľudia - animátori a rodičia z našej farnosti.

Pred prihlásením dieťaťa si prosím pozorne prečítajte Podmienky účasti dieťaťa na tábore. Odoslaním prihlasovacieho formulára vyjadrujete svoj súhlas s nimi.

[2020-02-07_Denny_detsky_tabor_plagat-2020_res.webp]==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

Dieťatko môžete prihlásiť cez tento prihlasovací formulár (ukončené).

Ako sme sa mali na tábore vlani? Pozrite si farskú fotogalériu smiley

Chcete podporiť tábor?

Chceli by sme týmto poprosiť o podporu tábora – sú medzi nami rodiny, ktoré by svoje deti na tábor poslať nemohli, lebo im chýbajú peniažky. Nejaké sa nám – veríme – podarí získať podobne ako minulý rok, z grantu hl. mesta Bratislavy, od MČ DNV a snažíme sa aj o získanie ďalších zdrojov. No ak ktokoľvek z vás má chuť podporiť tábor, či už finančne alebo materiálne, budeme veľmi vďační.

Finančne môžete tábor podporiť na čísle účtu  SK87 0900 0000 0051 2891 8542 – účet patrí OZ GAUDETE Devínska Nová Ves, ktoré tábor pripravuje. Do poznámky prosím uveďte "dar pre tábor". Ďakujeme.

OZ Gaudete - 2% (aktualizované 1.6.)

31.8.2020, pondelok

2020-02-15-oz_gaudete.jpg

Stále je čas na poukázanie svojich 2% pre OZ GAUDETE.

Aktualizovali sme stránku farského občianskeho združenia Gaudete, ktorého cieľom je podpora aktivít farnosti, osobitne pre mládež, rodiny a sociálne znevýhodnených.

Združenie môžete podporiť napríklad prostredníctvom svojich 2% z dane.

Aktuálne vláda avizovala prijatie opatrení, ktoré by umožnili odklad viacerých zákonných lehôt. Vyzývame preto tých, ktorí chcú venovať svoje 2 % nášmu Občianskemu združeniu Gaudete, a zároveň sú SZČO alebo právnické osoby, aby buď zaplatili daň v aktuálne platnej lehote, teda k 31. marcu 2020 alebo aby si v tejto lehote požiadali o odklad maximálne do júna 2020 a sledovali vývoj situácie. Týmto postupom s určitosťou zabezpečia, že budú môcť poukázať 2 % zo svojich daní.

Zamestnanci môžu podať vyhlásenie o poukázaní 2 % dane neskôr, a to do konca druhého mesiaca, ktorý pôjde po mesiaci, keď sa skončí pandémia. Ak sa napríklad skončí 12. júna, majú čas na podanie vyhlásenia o poukázaní podielu dane do 31. augusta. Týka sa to všetkých daňovníkov, aj tých, ktorí majú podanú daň v riadnom termíne do konca marca.

Stále je teda čas na poukázanie svojich 2% pre OZ GAUDETE.

Viac informácií nájdete na https://www.financnasprava.sk/sk/infoservis/koronavirus-opatrenia a na https://www.financnasprava.sk/sk/aktualne-dan-clo/faq/dan-z-prijmov (Fyzické i právnické osoby).

Ďakujeme.

» kalendár

Viac o aktuálnych zmenách bohoslužieb sa dočítate v aktuálnych oznamoch.

Strany:  1