>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» najbližšie udalosti
  Strany:  1

O zmysle dialógu v ľudskom živote (nové)

19. 9. 2024, štvrtok

[obrázok - 2024-09-19-zmysel-dialogu-v-ludskom-zivote-poster4.webp

Srdečne Vás pozývame vo štvrtok 19.9. o 19:30 hod do F-centra na prednášku Dr. Márie Spišiakovej o Zmysle dialógu v ľudskom živote, v ktorej predstaví viaceré možnosti chápania dialógu a jeho úlohy v rozvoji ľudskej osoby.

Jesenná zóna bez peňazí (nové)

28. 9. 2024, sobota

[obrázok - 2024-09-28-14Zona_bez_penazi_-_plagat.webp

Srdečne pozývame na JESENNÚ ZÓNU BEZ PEŇAZÍ, ktorá sa bude konať 28.9. podľa počasia v F-centre na nádvorí, alebo v Domčeku, keby pršalo. Tento krát sa nemusíte prihlasovať, stačí ak prinesiete veci na darovanie od 9:30 v deň akcie. Oblečenie, obuv, posteľnú bielizeň a potreby do kuchyne vieme darovať, ostatné nedarované veci je potrebné si vyzdvihnúť po skončení akcie.

Kráčajme spoločne vo viere hľadajúcej porozumenie

9. 2. 2024, piatok

[obrázok - 2024-02-09_apeiron-ihs.png]

V našej farnosti už druhý rok ako výsledok synodálneho procesu prebiehajú prednášky určené širokej verejnosti na rôzne témy súvisiace s prežívaním kresťanskej viery v súčasnej spoločnosti, pod názvom „Kráčajme spoločne vo viere hľadajúcej porozumenie“. Prednášky sú organizované v spolupráci s občianskym združením Apeiron – inštitút humanitných štúdií.

Na stránke združenia https://www.apeiron-ihs.org/ možno nájsť nahrávky niektorých z týchto prednášok a tiež informácie o prednášateľoch z tohto združenia a ich ďalších aktivitách.

Sv. omše naživo

31. 7. 2022, nedeľa

Online prenos svätej omše z našej farnosti môžete sledovať každú nedeľu o 11:00 (v lete o 10:00) na youtubovom kanáli farnosti.

» kalendár

Viac o aktuálnych zmenách bohoslužieb sa dočítate v aktuálnych oznamoch.

Strany:  1