>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

DRAHÍ VERIACI

OD 10. DO 31. MARCA 2020

SÚ SLÁVENÉ SV. OMŠE BEZ ÚČASTI ĽUDU
(MISSA SINE POPULO)

Všetky omšové úmysly,
ktoré sú na toto obdobie zapísané
odslúžia kňazi súkromne.

Spojme sa po duchovnej stránke a v modlitbe
prosme Pána Boha o skoré vyriešenie tejto situácie.

Sme s Vami v modlitbách! Pán farár i kaplán.

» najbližšie udalosti
  Strany:  1

Streda po 5. pôstnej nedeli (nové)

1.4.2020, streda

V stredu 1.4. o 1830 pre vás pripravujeme priamy prenos sv. omše z nášho farského kostola.

Bdenie v Getsemani (nové)

2.4.2020, štvrtok

Vo štvrtok o 2000 vám ponúkame opäť sledovať priamy prenos adorácie „Bdenie v Getsemani“ z nášho kostola Ducha Svätého.

Piatok po 5. pôstnej nedeli (nové)

3.4.2020, piatok

V piatok večer vás o 1830 pozývame sledovať priamy prenos sv. omše z nášho farského kostola.

OZ Gaudete - 2%

30.4.2020, štvrtok

2020-02-15-oz_gaudete.jpg

Aktualizovali sme stránku farského občianskeho združenia Gaudete, ktorého cieľom je podpora aktivít farnosti, osobitne pre mládež, rodiny a sociálne znevýhodnených.

Združenie môžete podporiť napríklad prostredníctvom svojich 2% z dane.

Aktuálne vláda avizovala prijatie opatrení, ktoré by umožnili odklad viacerých zákonných lehôt. Nie je však stále jasné, či sa to bude týkať aj možnosti poukázať 2 % z dane. Vyzývame preto tých, ktorí chcú venovať svoje 2 % nášmu Občianskemu združeniu Gaudete, a zároveň sú SZČO alebo právnické osoby, aby buď zaplatili daň v aktuálne platnej lehote, teda k 31. marcu 2020 alebo aby si v tejto lehote požiadali o odklad maximálne do júna 2020 a sledovali vývoj situácie. Týmto postupom s určitosťou zabezpečia, že budú môcť poukázať 2 % zo svojich daní.  Pre zamestnancov sa lehota na poukázanie 2% nemení, ostáva termín 30.4.2020

Viac informácií nájdete na https://www.financnasprava.sk/sk/infoservis/koronavirus-opatrenia.

Ďakujeme.

Farský denný tábor 2020 - obsadené

3.8.2020, pondelok

Pozývame všetky deti vo veku 5 – 15 rokov na denný tábor, ktorý nás privedie do ríše Fantázia, ktorú sužuje Ničota. Deti budú spoločne s hrdinami Atreyom a Bastianom zachraňovať Detskú cisárovnú a celú Fantáziu. Zabudneme na mobily a tablety a popustíme uzdu našej nekonečnej fantázii!

Tábor sa uskutoční 3. – 7. 8. 2020 (pondelok až piatok) v F-centre, prípadne inde, kde sa počas tábora vydáme. Pripravujú ho dobrovoľníci - mladí ľudia - animátori a rodičia z našej farnosti.

Pred prihlásením dieťaťa si prosím pozorne prečítajte Podmienky účasti dieťaťa na tábore. Odoslaním prihlasovacieho formulára vyjadrujete svoj súhlas s nimi.

[2020-02-07_Denny_detsky_tabor_plagat-2020_res.webp]==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

Dieťatko môžete prihlásiť cez tento prihlasovací formulár (ukončené).

Ako sme sa mali na tábore vlani? Pozrite si farskú fotogalériu smiley

Chcete podporiť tábor?

Chceli by sme týmto poprosiť o podporu tábora – sú medzi nami rodiny, ktoré by svoje deti na tábor poslať nemohli, lebo im chýbajú peniažky. Nejaké sa nám – veríme – podarí získať podobne ako minulý rok, z grantu hl. mesta Bratislavy, od MČ DNV a snažíme sa aj o získanie ďalších zdrojov. No ak ktokoľvek z vás má chuť podporiť tábor, či už finančne alebo materiálne, budeme veľmi vďační.

Finančne môžete tábor podporiť na čísle účtu  SK87 0900 0000 0051 2891 8542 – účet patrí OZ GAUDETE Devínska Nová Ves, ktoré tábor pripravuje. Do poznámky prosím uveďte "dar pre tábor". Ďakujeme.

Omše bez účasti ľudu

10.3.2020, utorok

DRAHÍ VERIACI

OD 10. DO 31. MARCA 2020

SÚ SLÁVENÉ SV. OMŠE BEZ ÚČASTI ĽUDU
(MISSA SINE POPULO)

Všetky omšové úmysly,
ktoré sú na toto obdobie zapísané
odslúžia kňazi súkromne.

Spojme sa po duchovnej stránke a v modlitbe
prosme Pána Boha o skoré vyriešenie tejto situácie.

Sme s Vami v modlitbách! Pán farár i kaplán.

Farská kancelária zatvorená

11.3.2020, streda

Vzhľadom na mimoriadne okolnosti je farská kancelária zatvorená.
V prípade potreby je možné využiť e-mail alebo telefónny kontakt na pána farára.

Ďakujeme za porozumenie.

Funkcia oznámení (notifikácie)

21.3.2020, sobota

Na našej farskej stránke sme spustili službu oznámení - rôzne upozornenia v prípade nových udalostí, či zmien v oznamoch. Viac informácií nájdete v článku.

Strany:  1