Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» najbližšie udalosti
  Strany:  1

Večer so vzácnou služobníčkou kultúry života: Terézia Lenczová

20.5.2019, pondelok

Asociácia za život a rodinu pozýva na 3. diskusiu so vzácnymi služobníkmi kultúry života, ktorí položili základy toho, na čom dnes staviame.

[2019-05-20-AZZR_Lenczova.jpg]

Dávame Vám do pozornosti 3. stretnutie z cyklu diskusií so vzácnou osobnosťou, tentokrát s p. Teréziou Lenczovou, ktorá sa dlhé roky venovala rodinnej politike. Koordinovala tvorbu Koncepcie štátnej rodinnej politiky. Viedla 5 výskumných prác zameraných na
- mapovanie situácie rodiny na Slovensku,
- situáciu rodín podnikateľov,
- rómskych rodín,
- rodín s deťmi v školskom veku,
- mapovanie rodinnej politiky na komunálnej úrovni a na formuláciu strategických cieľov štátnej politiky na posilnenie pozície rodín a ich členov. Koncepcia štátnej rodinnej politiky bola prijatá vládou SR v júni 1996.

Viac na info nájdete priloženom plagáte a na výveska.sk.

Diskusia sa bude konať v Dome Quo Vadis 20.5.2019 o 18:30

GoodSports tábory

29.6.2019, sobota

[obrázok - baseball camp] [obrázok - denny tabor]

Info: KATARÍNA MÓZSIOVÁ /katarina.mozsiova@gmail.com/ 0902 705 507
www.goodsports.sk

Pre viac informácií prejsť k projektu.

Denný tábor: Poklad na striebornom jazere

5.8.2019, pondelok

Pozývame všetky deti vo veku 5 – 15 rokov na denný farský tábor, ktorý sa tento rok uskutoční od 5. – 9. 8. 2019 (pondelok až piatok) v F-centre.

[obrázok-2019-03-Denny_detsky_tabor_plagat-res.jpg]

Tábor má podobu bežných denných táborov. Čas trávime v F-centre, okolí Devínskej Novej Vsi, prípadne na jednodňovom výlete. V rámci tábora majú deti zabezpečený program, animátorov, športové pomôcky, hry, cestovné, vstupné, obedy, drobné občerstvenie počas dňa – ovocie, keksíky, pitný režim a na záver tábora maličké prekvapenie pre každého. Každý deň pre nás p. farár alebo p. kaplán slúži svätú omšu. Program máme denne od 8:00 do 16:30.

Predbežná cena tábora je 70€/dieťa. Zľavy možné po osobnej dohode (napr. pri mnohodetných rodinách alebo v iných opodstatnených prípadoch – neváhajte nás s týmito informáciami a otázkami k platbe kontaktovať).

Predbežné prihlásenie detí je možné urobiť vyplnením formulára na tomto linku.

Najneskôr do 30. 4. 2019 sa Vám ozveme na uvedený mailový kontakt, či Vaše dieťa do tábora môže nastúpiť.

Chceli by sme týmto poprosiť aj o vašu podporu – sú medzi nami rodiny, ktoré by svoje deti na tábor poslať nemohli, lebo im chýbajú peniažky. Nejaké sa nám – veríme – podarí získať podobne ako minulý rok, z grantu hl. mesta Bratislavy a od mestskej časti, snažíme sa aj o získanie ďalších zdrojov. No ak ktokoľvek z vás má chuť podporiť tábor, či už finančne alebo materiálne, budeme veľmi vďační.

V prípade, že vás zaujímajú nejaké ďalšie informácie k táboru, môžete sa ozvať na tel. 0903769708 (Mária Kopčíková). Tento tel. kontakt neslúži na prihlasovanie detí, to prosím urobte na vyššie uvedenom linku.

Tešíme sa na všetky deti!

Slovensko kolom dokola II.

11.8.2019, nedeľa

Aj tento rok pozývame na cestu okolo Slovenska najmä na motorových jednostopových dopravných prostriedkoch (skútre, motorky). V tomto roku by sme putovali po pútnických miestach na Slovensku. Náš výlet by bol od 11.8. do 17.8.2019. Bližšie informácie dostanete u pána farára. Prihlásiť sa je možné do 30.4.2019.

[obrázok - Slovensko  kolom  dokola  II.]

» kalendár

Viac o aktuálnych zmenách bohoslužieb sa dočítate v aktuálnych oznamoch.

Strany:  1