>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

DRAHÍ VERIACI

OD 1. JANUÁRA 2021

SÚ SLÁVENÉ SV. OMŠE BEZ ÚČASTI ĽUDU
(MISSA SINE POPULO)

Všetky omšové úmysly,
ktoré sú na toto obdobie zapísané
odslúžia kňazi súkromne.

Spojme sa po duchovnej stránke a v modlitbe
prosme Pána Boha o skoré vyriešenie tejto situácie.

Sme s Vami v modlitbách! Pán farár i kaplán.

Sledujte živé vysielanie sv. omší z nášho farského kostola na našom youtube kanáli https://www.youtube.com/FarnostDevinska

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....62636465666768.....98  >>

Poďakovanie za organizáciu a dary

3.3.2013, nedeľa

Veľká vďaka všetkým, ktorí pripravili podujatie SDM v našom kostole a za dary pri zbierke na týrané ženy vo Francúzsku: 350 €. Podujatia sa v peknom počte zúčastnili aj bratia a sestry z evanjelického cirkevného zboru v Dúbravke.

Tiež vďaka za zakúpenie pôstnych chorvátskych kalendárov. Ich kúpou sme v spolupráci s katolíkmi v Burgenlande podporili projekty pre chudobných v Afrike a Brazílii: 420 €.

SDM

28.2.2013, štvrtok

Pozývame na program Svetového dňa modlitieb žien - v našom kostole vo štvrtok 28.2. o 18.45. Program je ekumenický, pripravujú ho vždy kresťanské ženy z viacerých cirkví. Základnú tému tento rok pripravili ženy z Francúzska.

Na programe je bohoslužba, premietanie o krajine, na záver pohostenie a zbierka na projekt pre týrané ženy, cudzinky vo Francúzsku.

Začiatok marca 2013

26.2.2013, utorok

Vďaka za financie darované na Bratislavskú charitu: 710 €. Tiež vďaka za kúpu pôstnych chorvátskych kalendárov, čím sme podporili projekty v Afrike a Brazílii!

Pred prvým piatkom je v našom kostole možnosť prísť k sv. spovedi: pondelok ráno, utorok, štvrtok a piatok večer (pred omšami). Tradičná poklona a meditácia za obnovu cirkvi na prvý piatok tentoraz nebude (keďže je každý piatok v pôste pred sv. omšou pobožnosť krížovej cesty).

Stretnutie s rodičmi

25.2.2013, pondelok

Pozývame na ďalšie stretnutie rodičov (zástupcov) detí, ktoré tento rok majú ísť na Prvé sv. prijímanie. Stretnutie bude dňa 25. 2. 2013 od 18.45 v F centre na Istrijskej č. 4.

Prezentácia o púti v UPC

18.2.2013, pondelok

[obrázok - Prezentacia o púti]

Pôstny kalendár 2013

17.2.2013, nedeľa

[obrázok - Pôstny kalendár 2013]

Začiatok pôstnej doby

11.2.2013, pondelok

V pondelok 11. 2. pri sv. omši o 8.00 udelíme sv. pomazania chorým a starším ľuďom, ktorí budú na bohoslužbe. Podmienky prijatia sv. pomazania chorých: vážna choroba, vyšší vek, sv. pomazania nebola prijatá počas posledného roka.

V stredu 13. 2. začíname pôstnu dobu. V kostole máme dve sv. omše (o 8.00 a 18.00); dospelí kresťania sa v tento deň snažia dodržať tzv. prísny pôst (vynecháme mäso a najeme sa do sýtosti len raz za deň).

Každý piatok počas pôstnej doby bude pobožnosť krížovej cesty (o 17.30).

Stretká Mladých - Február 2013

6.2.2013, streda

[obrázok - Program mladých - februar]

Viac v rubrike Projekty-->Stretká mladých.

Začiatok februára

28.1.2013, pondelok

Príležitosť k sv. pokánia na začiatku mesiaca februára v našom kostole: najmä pondelok, štvrtok, piatok podvečer a utorok ráno.

Na Prvý piatok od 17.00 zapisujeme v sakristii nové úmysly na sv. omše; po omši pozývame v piatok 1. 2. 2013 na meditáciu a poklonu za obnovu cirkvi.

V sobotu 2. 2. na sviatok Obetovania Pána je pred sv. omšou požehnanie sviec a sprievod do kostola (prinesme si sviece na bohoslužbu).

Burza šatstva

19.1.2013, sobota

Burza šatstva je opäť v sobotu 19. 1. 2013 v F centre na Istrijskej ulici č. 4; od 14.00 do 18.00 tam budú naši spolupracovníci. Možno priniesť čisté hodnotné veci na darovanie a tiež si možno hneď niečo prísť vybrať.
<<   Strany:  1.....62636465666768.....98  >>