>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....21222324252627.....128  >>

Sväté omše

22. 11. 2021, pondelok

Od pondelka 22.11. platí na Slovensku nový covid automat. Z toho dôvodu na najbližšie dni bude možná účasť na sv. omšiach len pre skupinu OP, teda kompletne zaočkovaní a tí ktorí za uplynulých 180 dní prekonali covid, keďže v tomto prípade je možné, aby bolo v kostole 200 ľudí. Stále musíme uchovávať 14 dní zoznam tých, ktorí sa zúčastnili sv. omše, z toho dôvodu sú stále pri vchode do kostola krabice, do ktorých každý, kto bude v kostole, vhodí lístok, na ktorom bude vaše meno, priezvisko a telefónne číslo. Na bohoslužbách v kostole teda môžu byť iba tí, ktorí sú kompletne zaočkovaní, alebo v uplynulých 180 dňoch prekonali covid. Od budúceho týždňa bude v kostole adorácia v stredu a piatok po večernej sv. omši do 20.00. Počas adorácie bude možné pristúpiť k sv. prijímaniu. Sv. prijímanie budeme rozdávať aj po každej sv. omši. Pre vysluhovanie sviatostí, sviatosti zmierenia, či sv. prijímanie, alebo rozhovor sme tu pre všetkých. Treba sa dohodnúť na čase stretnutia.

34. nedeľa v cezročnom období

21. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 47. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

33. nedeľa v cezročnom období

14. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 46. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

32. nedeľa v cezročnom období

7. 11. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 45. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

Kuchyňa, trieda a Farataxi

6. 11. 2021, sobota

V rámci projektov podporených MČ Devínska Nová Ves a Magiatrátom hl. mesta Bratislavy, sme pre Vás pripravili prednášku pre rodiny: Kuchyňa, trieda a Farataxi - vybrané momenty z rodinnej, školskej a farskej katechézy. Sprevádzať nás budú manželia Monika Magová a Pali Kubičár, spoločne s p. farárom Andrejom Kalamenom.

[2021-10-29-kuchynaTriedaFarataxi.jpg]==> IE & Edge nepodporované ==> použite prosím prehliadač Chrome/Firefox/Opera

Rodičia často žasnú nad tým, ako sa ich malé deti vedia modliť vrúcne, oddane, z celého srdca. Hovoria veci, z ktorých sú dospelí dojatí, lebo takto by to oni sami nedokázali povedať. Ako však roky plynú, stáva sa, že deti prestanú s Bohom komunikovať, vzďaľujú sa od neho, strácajú s ním vzťah, kontakt a prestávajú žiť to krásne dobrodružstvo s Bohom, ktoré nazývame vierou. Rodina, hodiny náboženstva, farské spoločenstvo sú priestorom, kde ich viera môže dozrievať.

Termín konania je v sobotu, 6. 11. 2021, od 19:00 do 20:30. Uskutoční sa cez aplikáciu ZOOM.
Prihlásiť sa treba cez tento formulár. Prihlásení záujemcovia dostanú v deň konania prednášky pozvánku na ZOOM meeting.

Účasť je bezplatná. Podujatie je pripravené pre dospelých, preto si prosím počas ZOOMovania zabezpečte pokojné miesto a čas pre seba.

Všetkých svätých

1. 11. 2021, pondelok

Farská púť: Loreto-Assisi-Orvieto-Siena-Bolona

31. 10. 2021, nedeľa

Po poslednom našom stretnutí ohľadom našej púti do Talianska, mnohí z vás prichádzali, že by boli radšej, aby púť bola na jar, tak ako pôvodne mala byť. Preto som sa rozhodol o posledné preloženie púte. Naša púť by bola teda 23. 3. – 27. 3. s nezmeneným programom. Prosím tých, ktorí sa prihlásili na túto púť, aby mi do konca októbra potvrdili svoju účasť, alebo neúčasť. Vďaka za trpezlivosť.

V rubrike články sme uverejnili nové podklady k púti: Loreto-Assisi-Orvieto-Siena-Bolona

31. nedeľa v cezročnom období

31. 10. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 44. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

30. nedeľa v cezročnom období

24. 10. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 43. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

29. nedeľa v cezročnom období

17. 10. 2021, nedeľa

Farské oznamy pre 42. týždeň si môžete pozrieť v priloženom pdf súbore.

<<   Strany:  1.....21222324252627.....128  >>