>>> Výpis z matriky: KRSTNÝ LIST - VYBAVENIE (rubrika články).

Kontakt na pána farára: fara.devinska@gmail.com (Andrej Kalamen)

» archív oznamov
<<   Strany:  1.....35363738394041.....87  >>

Rodina a znamenia čias - pozvánka na tretiu besedu

15.6.2015, pondelok

Téma tretej besedy: Trvalý záväzok lásky - dar či bremeno? Potrebujeme zadné dvierka či možnosť reklamácie?
Hosť: JUDr. Martin DILONG
Viac info v priloženom pdf.

Juniáles

14.6.2015, nedeľa

[obrázok - 2015-06-14-Juniales-2015.pdf.png]

V nedeľu 14.6. pozývame na tanečný a hudobný program.
Viac na priloženom plagáte.

Rodina a znamenia čias - pozvánka na druhú besedu

4.6.2015, štvrtok

Téma druhej besedy: Sme stvorení pre lásku - čo s tým robí individualizmus a hedonizmus v súčasnej spoločnosti?
Viac info v priloženom pdf.

Začiatok júna

1.6.2015, pondelok

Na hody bola farská ofera. Priniesla 1060 €. Vďaka za darované.

V prvom týždni mesiaca júna je príležitosť k sv. pokánia vo všedné dni pred sv. omšami i po nich.

Na prvý piatok zapisujeme nové úmysly na sv. omše v sakristii od 18.00; po sv. omši v piatok je tradičná meditácia a poklona za obnovu cirkvi.

Piesne k chorvátskej sv. omši

25.5.2015, pondelok

Piesne a spievané modlitby k chorvátskej sv. omši nájdeme v tomto priloženom pdf. Možno si text vytlačiť a priniesť so sebou. V sakristii ponúkame aj modlitebné knižky v chorvátskej reči z Eisenstadtu.

Pohreb kňaza

23.5.2015, sobota

Dňa 20.5.2015 zomrel vdp. Vincent Mader, kanonik a farár na odpočinku v Novej Vsi n. Žitavou (pri Vrábloch). Bol rodákom z Devínskej Novej Vsi, vysvätený za kňaza r. 1950. Dlhé roky pôsobil vo farnosti Nová Ves n. Žitavou.

Pohreb vdp. V. Madera a pohrebná sv. omša sa slávia v Novej Vsi n. Žitavou v sobotu 23.5.2015 o 15.00 v miestnom kostole.

Vdp. Vincent Mader bol dobrý, múdry a skromný kňaz, na ktorého môže byť Devínska Nová Ves hrdá. Nech odpočíva v pokoji!

Festival slovenskej národnej piesne

23.5.2015, sobota

[obrázok - 2015-05_Festival_MS_2015.png]

Pozývame na program Festivalu slovenskej národnej piesne.
Viac na priloženom plagáte.

Rodina a znamenia čias (cyklus besied)

21.5.2015, štvrtok

Pozývame na prednášky a besedy, ktoré venujeme téme rodiny - zvlášť v súvise so synodou o rodine. Viac v priloženom pdf.

Piesne k chorvátskej sv. omši

17.5.2015, nedeľa

Príprava na prvé sv. prijímanie

11.5.2015, pondelok

Na sv. spoveď deti pôjdu pondelok 11.5. a utorok 12.5. podľa dohody a rozpisu, ktorý majú v zošitoch na NV. Môžu prísť aj príbuzní a rodičia. Príležitosť k sv. spovedi bude aj vo štvrtok a piatok podvečer.

Organizačný nácvik na slávnosť je pre 1. skupinu v piatok 15.5.od 17.00 v kostole.
<<   Strany:  1.....35363738394041.....87  >>